(Symbol Dziwnówek 79m2) LOKAL na SPRZEDAŻDziwnówek,
Apartament w Dziwnówku

Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu rozciągają się piękne widoki zarówno na Zatokę Wrzosowską jak i Morze Bałtyckie. Przemyślnie zlokalizowany taras pozwala na podziwianie niczym nie ograniczonego zachodu słońca nad morzem.
Apartament w pełni wyposażony i umeblowany, o powierzchni 79 m2. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i sprzętu sprawia, że stanowi on idealne miejsce do zamieszkania. Budynek został oddany do użytkowania w 2017 roku. W budynku znajduje się winda.
Prezentowany apartament stanowi zarówno wspaniałe miejsce do całorocznego zamieszkania i wypoczynku  jak również idealną inwestycję pod kontem wynajmu całorocznego. Istnieje możliwość podpisania umowy najmu krótkoterminowego z operatorem.

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.

Cena brutto zawiera 23% VAT. Istnieje możliwość uzyskania zwrotu VAT. Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Prezentacja nieruchomości  po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem 600 221 186.


Jednocześnie zapraszam do obejrzenia pozostałych apartamentów przy ul. Morskiej 12, które aktualnie posiadamy w sprzedaży.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
Dziwnówek 79m2
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
799 000, 00 PLN
Cena za m2
10 113, 92 PLN
Kraj
POLSKA
Miejscowość
Dziwnówek
Powierzchnia całkowita
79, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
79, 00 m2
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Daniel Wilk

Zapytaj o ofertę