(Symbol Zieleniewo 222) DZIAŁKA na SPRZEDAŻZieleniewo,
Teren pod inwestycję w Zieleniewie
Przedmiotem oferty jest teren pod inwestycję w miejscowości Zieleniewo (gmina Kobylanka).

Teren obejmuje kompleks działek o łącznej powierzchni 14 876 m2 , dla którego został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, przewidujący przeznaczenie terenu pod budowę ośrodka wypoczynkowego o profilu rehabilitacyjno-opiekuńczym i leczniczym
Nieruchomość znajduje się przy drodze gminnej, która jest połączona z drogą ekspresową S10 Szczecin-Bydgoszcz, zapewniając bardzo dobrą komunikację z okolicznymi miejscowościami.
Działki mają następujący dostęp do mediów:
  • prąd,
  • woda,
  • gaz,
Zieleniewo to mała miejscowość znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Stargard. Miejscowość graniczy z jeziorem Miedwie, w pobliżu którego znajduję się plaża, restauracje, place zabaw oraz wiele innych atrakcji. Okolica jest bardzo ładna, przyjemna i spokojna, idealna dla wypoczynku.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
Zieleniewo 222
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
5 780 000, 00 PLN
Cena za m2
388, 55 PLN
Kraj
POLSKA
Gmina
Kobylanka
Miejscowość
Zieleniewo
Powierzchnia działki
14 876, 00 m2
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Daniel Wilk

Zapytaj o ofertę