(Symbol Dziwnówek 79m2) LOKAL na SPRZEDAŻDziwnówek, Dziwnówek Morska 5
Apartament w Dziwnówku

Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu rozciągają się piękne widoki zarówno na Zatokę Wrzosowską jak i Morze Bałtyckie. Przemyślnie zlokalizowany taras pozwala na podziwianie niczym nie ograniczonego zachodu słońca nad morzem.
Apartament w pełni wyposażony i umeblowany, o powierzchni 79 m2. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i sprzętu sprawia, że stanowi on idealne miejsce do zamieszkania. Budynek został oddany do użytkowania w 2017 roku. W budynku znajduje się winda.
Prezentowany apartament stanowi zarówno wspaniałe miejsce do całorocznego zamieszkania i wypoczynku  jak również idealną inwestycję pod kontem wynajmu całorocznego. Istnieje możliwość podpisania umowy najmu krótkoterminowego z operatorem.

OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.

Cena brutto zawiera 23% VAT. Istnieje możliwość uzyskania zwrotu VAT. Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Prezentacja nieruchomości  po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem 600 221 186.


Jednocześnie zapraszam do obejrzenia pozostałych apartamentów przy ul. Morskiej 12, które aktualnie posiadamy w sprzedaży.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
Dziwnówek 79m2
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
699 000, 00 PLN
Cena za m2
9 341, 77 PLN
Kraj
POLSKA
Miejscowość
Dziwnówek
Kompleks działek
Dziwnówek Morska 5
Powierzchnia całkowita
79, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
79, 00 m²
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Daniel Wilk

Zapytaj o ofertę