(Symbol bliźniaki lipnik) DOM na SPRZEDAŻLipnik,
Domy w zabudowie bliźniaczej w Lipniku

 ! OSTATNI SEGMENT ! 

DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W LIPNIKU

Ofertą sprzedaży są budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipnik.
Lokalizacja tego kompleksu jest niezwykle dogodna. Lipnik to miejscowość bardzo dobrze skomunikowana ze Stargardem i Szczecinem. Dojazd do Stargardu to jedynie ok. 2 km. W otoczeniu dominuje zabudowa jednorodzinna.
W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole (ok. 600 m od nieruchomości), kompleks handlowo – usługowy, plac zabaw dla dzieci, siłownia oraz Jezioro Miedwie położone ok. 4km od inwestycji.

Na parterze budynku znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród , toaleta, korytarz oraz schody.
Na piętrze znajdują się trzy pokoje, łazienka oraz korytarz.
Na obydwu poziomach zastosowano ogrzewanie podłogowe. Dodatkowym atutem jest możliwość adaptacji wysokiego poddasza na dodatkowy pokój lub inne funkcjonalne pomieszczenie. Ponadto domy zbudowane są z użyciem wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i estetyczny wygląd budynków.

Budynki znajdują się w stanie deweloperskim.

Ogród pozostaje do własnej aranżacji.
Ogrzewanie gazowe (w cenie - piec gazowy).
Rozprowadzona Instalacja RTV. Rolety elektryczne na wszystkich oknach góra/dół.
Szambo z płytą najazdową o pojemności 10 m3.

Powierzchnia użytkowa: ok. 105 m2.

CENA: 550 000 zł (CENA JEST CENĄ NETTO , NALEŻY DOLICZYĆ PODATEK VAT- 8%).

Zapraszamy na prezentację!

Przedstawione zdjęcia zakończonych inwestycji i wizualizacji mają charakter poglądowy. Powyższa oferta ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
bliźniaki lipnik
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
550 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Miejscowość
Lipnik
Powierzchnia użytkowa
105, 00 m²
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Daniel Wilk

Zapytaj o ofertę