(Symbol Bliźniak Grzędzice Boczna) DOM na SPRZEDAŻGrzędzice,
Dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Bocznej w Grzędzicach

DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W GRZĘDZICACH

Ofertą sprzedaży są 2 segmenty budynku w zabudowie bliźniaczej znajdującego się w miejscowości Grzędzice przy ul. Bocznej.

Grzędzice to miejscowość bardzo dobrze skomunikowana ze Stargardem i Szczecinem. Dojazd do Stargardu to jedyne ok. 4 km. Dojazd do Szczecina poprzez drogę S10 ok. 20 minut. Grzędzice to prężnie rozwijająca się miejscowość, w której znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy spożywcze, komunikacja kolejowa oraz autobusowa.

Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 87,70 m2.

Jest to budynek parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem do adaptacji. Budynek przykryto dachem tradycyjnym. Elewacje zewnętrzna wykonana z tynków cienkowarstwowych z elementami ozdobnymi.
Konstrukcję budynku stanowią ściany w technologii murowanej, ocieplone styropianem grafitowym od zewnątrz (ok. 15 cm), strop nad parterem drewniany, dach z wiązarów. Wylane posadzki i tynki gipsowe.

Pokrycie dachowe: dachówka cementowa (antracyt), podbitka drewniana, docieplenie stropodachu wełną mineralną ok. 20 cm. Powierzchnia strychu nieocieplona.

Podłoga na strychu z płyt OSB w zakresie umożliwiającym komunikację techniczną.
Odwodnienie dachu: rynny i rury PVC.
Posadzki cementowe.
Tynki wewnętrzne – gipsowe, tynki zewnętrzne – silikonowe.
Wejście do domu (schody), taras na ogród oraz podjazd wyłożony kostką brukową, ogrodzenie panelowe z trzech stron bez frontu, działka wyrównana i wyczyszczona.
Parapety zewnętrzne metalowe.
Komin systemowy- kanał wentylacyjny, spalinowy, komin do kominka, bez kominka.
Stolarka drzwi zewnętrznych - drzwi stalowe, kolor antracyt.
Gwarancje producenta i instalatorów.

Instalacje w budynku:

  • instalacja elektryczna wg warunków technicznych
  • woda z sieci wiejskiej
  • bezodpływowy zbiornik na nieczystości ciekłe (szambo) o pojemności 10 m3 z płytą najazdową
  • gaz z sieci gazowej

W budynku przewiduje się następujące instalacje wewnętrzne: wodno-kanalizacyjna, elektryczna, RTV bez osprzętu, alarmowa, grzewcza-ogrzewanie podłogowe, instalacja gazowa bez pieca gazowego.

CENA: 630 000 zł BRUTTO

Zapraszamy na prezentację!

Przedstawione zdjęcia zakończonych inwestycji i wizualizacji mają charakter poglądowy. Powyższa oferta ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.). Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
Bliźniak Grzędzice Boczna
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
630 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Miejscowość
Grzędzice
Powierzchnia działki
405, 00 m²
Powierzchnia użytkowa
87, 70 m²
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Daniel Wilk

Zapytaj o ofertę